Naše výhody

benefity aston

 

ZÁRUKA AŽ 10 LET – Našemu nádobí důvěřujeme, a proto Vám nabízíme na vybraný sortiment prodlouženou záruku až 10 let.

VÝHODNÉ SADY – UŠETŘETE AŽ 1 300Kč – Vybírejte výhodné sady a ušetřete. Sady nádobí Vám ulehčí výběr, protože jsou již připraveny tak, ať najdou uplatnění v každé kuchyni. Pokud jste, například, pouze dva, máte malou kuchyň a příliš nevaříte, jsou pro Vás vhodné sady Mini a Kombi. Pokud jste početná rodina, která ráda vaří, vyplatí se Vám nejvíce sada Maxi nebo Maxi Plus. Čím více nakoupíte, tím více ušetříte!

DOPRAVA ZDARMA – Nechte si doručit Vaši objednávku zcela zdarma při objednávce nad 2 000Kč. Objednávka bude doručena přímo Vaši adresu Českou poštou službou balík Do ruky. K odeslání zboží dochází hned další pracovní den po objednávce. O průběhu doručení zboží budete informováni SMS zprávou a emailem.

VĚRNOSTNÍ PROGRAM – Věrnost se vyplatí! Nakupte na oficiálním eshopu Nádobí Aston a získejte slevu 20% pro další nákupy. Věříme, že s nádobím Aston budete spokojeni a rádi se k nám budete vracet. V dalších nákupech navíc ušetříte s věrnostním kódem/věrnostní kartou a to se slevou 20% na veškerý sortiment. Věrnostní kód zadávejte v košíku na eshopu, nebo předložte věrnostní kartičku na jakékoliv značkové prodejně nádobí Aston. Sleva se nevztahuje na již zlevněné nebo cenově zvýhodněné zboží a platí pouze pro objednávky realizované od 1. března 2014 do odvolání.

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ DO 90 DNÍ – Nakupujte bez obav! Při nákupu nádobí Aston se nemusíte bát objednání špatného rozměru nebo nevhodného dárku. Veškeré zboží můžete nepoužité vrátit v prodloužené lhůtě 90 dní a to ZADARMO na naše náklady. Stačí vyplnit formulář přiložený k objednávce, nalepit samolepící štítek „zpětná zásilka“ na balíček a poslat ho zpět. Poštovné platíme my!

KUCHAŘKA ZDARMA – K nádobí neodmyslitelně patří dobré recepty, a proto našim zákazníkům nabízíme ke každé objednávce nad 1000 Kč kuchařku zdarma jako dárek.

recipes

S naším nádobím to bude hračka!

faq

Odpovědi na Vaše časté otázky !

partneri

Hledáme obchodní partnery

Proč nakoupit nádobí Aston?

PRASATKO

Věrnostní program

Věrnost se vyplatí! Ušetřete 10% při opakovaných nákupech.

KALENDAR

Garance spokojenosti

Zboží je možno vrátit do 90ti dnů

HODINY

Dnes objednáte, zítra odešleme.

Zboží expedujeme nejpozději následující den po přijaté objednávce.

PENEZENKA

Placení až po doručení.

Zboží zaplatíte až po doručení českou poštou.

Môžete nakupovať aj v SR

SK

Distributor pro ČR a SR

Aston CENTRAL s.r.o.
Makovského nám. 2
616 00 Brno
Tel: +420 581 696 343
e-mail: info@astoncentral.cz

 

 

 

Sledujte nás na facebooku

facebook

GoPay

gopay